Am ajutat sute de clienți să-și găsească casa visurilor în Hurghada 🏖️🌅

Elegant 83 m² 1BR in Sahl Hasheesh with Flexible 7-Year Payment Plan

Locație: Sahl Hasheesh

Tipul proprietății: Apartament
Dormitoare: 1
Băi: 1
Balcoane: 1 terasă
Suprafața proprietății: 83 mp
1 Etaj
Vedere: Vedere parțială la mare
Parcare: Da
Property id: Omda-cala24t84
 Listat: Acum 2 ore
David Zakaria
Contactați-ne acum despre această proprietate:

Descriere:

One Bedroom apartment In Cala Sahl Hassesh - [Up To 7 Years Installments]

Suprafața apartamentului: 83 m²

Plan de plată:

Complet finisat, cu aer condiționat și bucătărie utilitară

Termen de livrare: 2027

Total Price: 7,012,960 EGP

Price EUR: €113,967

Alegeți cel mai bun plan de plată dintre:

A) 0% downpayment and 5 years equal installments 5% Discount

B) 6% downpayment and 6 years equal installments.

C) 10% downpayment and 7 years equal installments.

D) 32% Cash Discount

--------------------------------

Cash Price EGP: 4,768,813 EGP

Cash Price Euros: €113,967

 

Locația Cala este de neegalat în golful Sahl Hasheesh, oferind rezidenților săi o experiență deosebită la plajă și la munte.

La 20 de minute cu mașina de Hurghada, Cala oferă cu siguranță o escapadă ideală din agitația stațiunii, într-o locație elegantă și distinsă.

Verificați detaliile complete despre Cala aici: elomdarealestate

Omda-cala24t

Facilități și dotări:

Plajă privată
Debarcaderul care liniștește sufletul
6 piscine
Piscina pentru copii
Securitate 24/7
Club

7,012,960 EGP

€113,967

Mod de plată
Rate
Avans
701,296 EGP €11,397
Mod de plată
Numerar
4,768,813 EGP
€77,498
Căsuțe de selectare

Proprietăți similare:

Consultantul dvs. imobiliar în Hurghada. Vă ajutăm să luați decizia care vă va schimba viața: achiziționarea unei locuințe. Clienții noștri sunt prioritatea noastră, iar satisfacția lor este motivația noastră.
Strada El Naser, clădirea Al Tahrir d
, etajul 2, biroul 202
Hurghada - Guvernoratul Mării Roșii
EGIPT
elomdarealestate
+201289225412
+201226749498
Înregistrare fiscală: 585-253-432
marcator hartăcruce
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-gol rss-gol linkedin-gol pinterest youtube twitter instagram